recenze

Makai Ouji

9. února 2014 v 9:55 | yemma-chan

To tu dlouho nebylo! :D Doufám že se vám moje stručné okomentování bude líbit :3.
epizod: 12
Devils and Realist
Hlavní postavou je Wiliam, který pochází z bohaté rodiny. Jeho rodiče ale umřeli a jeho strýc, který se o něj staral ztratil majetek a tak Wiliam nemá na studium. Je to totiž nejchytřejší student hned po řiditelově oblíbenci (který je ale démon...) a tak se snaží na škole udržet. K tomu se dozvídá, že je potomkem dávného krále Šalamouna a vzhledem k tomu že Lucifer (král pekla) usíná dlouhým spánkem a neví se kdy se probudí (čím mocnější jste tím déle spíte) musí se zvolit jeho nástupce a to má právě udělat Wiliam, ale ten na peklo nevěří, protože je realista a tak začíná boj o jeho přízeň.
Mě se anime docela líbilo jen se tam dělo v podtatě furt to stejný... :D a mělo to hrozně otevřenej konec... -_- takže podle mě je tahle serie buď nedokončená nebo bude pokračování :).
Kouknout se na to můžete TU :)
Vaše yemma hoshisora :3

Otona Keikenchi

5. srpna 2013 v 17:16 | yemma-chan

Nemám tu sekci manga tak to zařadím do anime recenzí a později to přejmenuji všechno na recenze :D
takže je to yaoi +18 (Ha Ha Ha Ha :DD)
nevím kolik to má přesně dílů ale na Akihabaře jich je přeložených sedum což je mi trochu líto páč mi to příjde strááášně roztomilý ^w^.

Je to o klukovi co se po pokusu vyspat s jednou dívkou stane impotentním aspoň do doby než do školy příjde jeden kluk...
(Zbytek chápete že? :D)
Ještě se tam vyskytují dva kluci (kamarádi toho impotentního) jeden z nich je sukničkář (výstižnější je děvka.....) a není den kdy by s nikým nic neměl (rozdíl mezi klukama a holkama nedělá :D) a druhý je přesně ten typ člověka, který vám řekně přesně tu správnou věc v pravý čas :). Ti jsou do sebe tak nějak zamilovaní, ale nevědí to o sobě,
ale o těch toho tam moc není.
Vyděla jsem i druhý díl ale nikde jsem ho nenašla česky takže ho asi budu muset najít anglicky...
vaše yemma-chan ^w^

Ao No Exorcist

7. dubna 2013 v 13:04 | yemma-chan

Dlouho jsem nepřidala žádnou recenzi tak sem se rozhodla že sem dám recenzi na Ao no exorcist. Což jsem viděla před časem a strašně se mi to líbilo ^-^.
epizod: 25

Svět je rozdělen na dva, Assiah a Gehemu, svět lidí a démonů. V Assia vyrůstají dvojčata Okumura Rin a Yukia. Tati říkají jednomu z nejsilnějších exorcistů (exorcisté=bojují proti démonům různými spůsoby např. vyvoláním jiného démona který je ,,dobrý,,, odříkáváním veršu a pod.). Jednoho dne začne Rin vidět démony a všechno se tím změní. Dozví se že je se svím bratrem synem samotného ďábla, jeho matka byla jediná kdo ďáblovi rozuměl, zamilovala se do něj a její otec (jejich dědeček) jí chtěl nechat upálit nakonec je celá vysílená porodila v jeskyni a umřela. Když ďábel vstoupí na chvíli do jeho nevlastního otce a zabije ho tím rozhodne se že stane exorcistem, ale nikdo kromě pár zasvěcených nesmí vědět kdo je jeho otec...
Pdkazy jsou z ulož.ta kdyby byl nějaký problém napiště pod nejnovější článek (např.: článek Ao no exorcist nefunguje odkaz na 13 díl..) :)

Clannad

1. února 2013 v 19:50 | yemma-chan

epizod: 22

Je to takový romantický anime. Všechno to začne tim že se jeden kluk co má jenom tátu, kterej pije a skoro s nim nekoumunikuje, začne bavit s holkou co sedí sama na školním náměstí. Potom jí pomáhá znovu založit divadelní klub a začne se okolo toho motat víc holek který jim s tím pomáhají. Celý to dobrovází několik příběhu takže je to na 22 dílů. Jsou tam scény, u kterých jsem se opravdu dlouho smála :D.
Kdyby byl nějaký problém s odkazy tak mi napište odkaz je v menu :).


Brave 10

31. ledna 2013 v 10:14 | yemma-chan

epizod: 12

Hlavní postavou je kněžka Isanami, která utekla když vypálili svatyni, před kterou jí našli když byla ještě dítě. Pak utíkala před těma co jí pronásledovali a narazila na jednoho bojovníka, který jí pomohl a donutí ho aby jí doprovodil do jednoho města. Umm když vám řeknu víc tak vám toho moc odkryju každopádně doporučuji (ale nečekejte od toho žádný procitěný polibek nebo tak něco :DDD). Kdyby byl nějaký problém v odkazech napište mi odkaz je v menu :).

Vampire knight (guilty)

30. ledna 2013 v 12:24 | yemma


epizod: 9+13


Vampire knight asi všichni znáte a kdo ne tomu doporučuji. Je to o škole, která je rozdělená na denní a noční a denní nesmí mít ani ponětí, že do noční chodí upíři. Proto jsou tam dva ,,strážci,,,kteří hlídají lidi z denní školy aby nechodili po škole v noci a ty noční aby zase nic neprovedli. Samozřejmě dívky z denní kluky z noční uplně zbožňují, protože jsou krásný :D. Celý se to prakticky točí kolem hlídky a noční třídy.
Doporučuji! :)

guilty
Kdyby byly nějaký problémy napište v menu je odkaz :).

Junjou Romantica (yaoi₌ boyxboy)

30. ledna 2013 v 11:03 | yemma

epizod: 2x12 + OVA
Zásadní věc je to yaoi.. :D <3
Je to celé o třech párech kluků, ve stejnym městě. Oni se tak nějak navzájem znaj ale asi moc nevědí že ty ostatní maj vztah s klukem...
První je ten na obrázku což je jeden spisovatel, kterej píše yaoi příběhy a kluk co je u něj něco jako v podnájmu, ale neplatí mu jen dělá domácí práce (nic úchylnýho! :D). Jsou od sebe deset let.
Pak je tam učitel (náhodou je to učitel toho kluka z prvního páru), kterej byl zamilovanej do toho spisovatele doukud se do něj nezamiluje jeden kluk, kterýho potká v parku. Jsou od sebe čtyři roky (a tak nějak to nejvíc řešej).
A třetí pár :D je kolega toho učitele z prvního páru, do kterýho se zamiluje bratr jeho bývalé manželky. Jenže ho odmítá, ale pak se do něj taky zamiluje. Jsou od sebe 15 let... :D
Bouhužel druhá serie není dopřeložená takže se na to jde koukat jen s engl titulkama a pak už nejsou ani ty s engl titulkama... :( :).


první serie
druhá serie
engl titulky
9 (nenašla jsem)
10 (nenašla jsem)
12 (zip)


Kdyby byl nějakej problém s odkazama nebo by jste je našli s cz titulkama tak mi to napište do návštěvní knihy (odkaz v menu) :)

Hotarubi no mori e (Do lesa světlušek)

23. ledna 2013 v 19:41 | yema

Je to film o holce která se stratí v lese boha hor a potká tam kluka kterýho se nesmí dotknout jinak by navždycky zmizel. A tak jezdí každý léto ke strýčkovi a chodí za ním do lesa každý den a zamilují se do sebe a on jí vezme na letní festival, který pořádají duchové, kteří jsou přeměněni na lidi. A co se stane tak na to se podívejte sami ;), ale je to nádherný ikdyž smutný...

stáhnout můžete TU

Elfen Lied

19. ledna 2013 v 16:26 | yema

13 epizod
Tak jsem včera shlídla dalš anime. Je to o zvláštních ,,lidech,, ženského pohlaví co se začali poslední dobou rodit. Mají růžové vlasy a oči a z hlavy jim vyrůstají dva rohy. Jenomže to není tak úplně všechno mají totiž nějaké končetiny ,,navíc,, to jsou něco jako neviditelné ruce vyrůstající jim ze zad. Nebudu vám o tom moc prozrazovat takže už jenom je to trochu morbidní a dosti často je tam vidět nahota.. :D A je to trochu smutný ale hezký ;).
Kdyby byla nějaká chyba v odkazech tak řekněte :).

Inu x Boku Secret Service

18. ledna 2013 v 10:22 | Yema
epizod: 12

Je to o holce co má v sobě krev monstra. Tuhle krev má v sobě jen jeden člověk za několik let v jednom z rodu a proto se k nim chovají s nesmírnou úctou. Mě se to moc líbilo doporučuji :). Kdyby byla nějaká chyba v odkazech tak řekněte a je to z ulož.to :) 
 

Reklama