9. Aurélie

11. listopadu 2013 v 20:44 | yemma-chan |  Aurélie

Lalala yemma začíná být úchylná :DD takže... 15+ ikdyž to stejně skoro nikdo nedodržuje a kdo nemá rád úchylný povídky tak ať to nečte plus je to moje první zveřejněná úchylná povídka tak mě nezabijte :D. Už jsem myslela že to nedopíšu protože zamnou celou dobu táta skládal prádlo a já měla pocit že mi čte přes rameno -_-. No nic snad se bude líbit ^^
Vaše yemma hoshisora ^^
Bolí mě.... uplně všechno.... to bylo první co mě napadlo když jsem se probudila.
Ryo zmizel a už ho nikdo neviděl tři dny ani o něm nic neví...
První dva dny jsem to nechápala a bylo mi smutno... jenže ten teď jsem se dostávala do jakéhosi stavu kdy jsem přestala všechno řešit a veškerý svj čas jsem věnovala tomu abych se zlepšila ikdyž jsem měla plnou halvu toho kde je. Protáhla jsem se dnes bude dobrý den. Cítila jsem to v kostech.
Natáhla jsem si kožené kalhoty a modré triko s dlouhým rukávem a prostřiženými dírami na zádech pro křídla. Zrcadlo na dveřích skříně bylo přikryté neb jsem nesnesla pohled na mé tělo.Připadala jsem si s ,,poznakovaná,, ohyzdná.
Venku byl krásný den. Usadila jsem se na skále nad srázem. Vyčistit hlavu mi šlo až překvapivě dobře.
Najednou mi složení křídel nepřišlo tak těžké a pohodlně jsem je stáhla.
,,Výborně." ozvalo se za mnou. Můj trenér dorazil.
Usmála jsem se spokojená sama se sebou ,,Co mě naučíte dalšího?"
,,Teď se budeš snažit využívat své schopnosti."
Uběhl další týden nad Ryem jsem už nepřemýšlela.
Učila jsem se lítat a základní dovednosti jako vyvolávání ohně co uměl každý z Oni.
Dny jsem trávila sama nebo s fiaolovookým mužem.
Uběhl měsíc po dni odpočinku se sluchátky na uších, knížkou v ruce nebo v lese jsem se vracela do pokoje.
Vzpomínala jsem na rodinu a přátele. Mohla bych utéct a jít je navštívit. Od ostatních jsem to měla zakázané, ale mohla bych utéct. Když jsem šla k posteli upadla mi knížka tím způsobem že zahučela pod postel. Klekla jsem, ale byla moc daleko. Opatrně jsem se začala soukat do mezery mezi poslahou a postelí když jsem si všimla malé páčky. Opatrně jsem za ní zatáhla a objevil se šuplík. Když jsem ho otevřela našla jsem svůj mobil. Zapnout ho nebyl problém baterku vybitou neměl měla jsem nejmíň sto zmeškaných telefonátů a smsek od všech co mě hledali. Knížku jsem položila na noční stolek a začala číst první byli od mé kamarádky, ke které jsem původně jela a další od rodiny. Všechny znamenaly totéž ,,Kde jsi?! Co se ti stalo?!" odložila jsem ho na stolek a oblečená jsem usnula.
***
Cukla jsem se zdálo se mi to nebo jsem slyšela ,,Do mé postele se v oblečení neleze."?
Otevřela jsem oči nademnou se skláněl. Nebyl to sen, byl tam celou svojí přítomností se svojí vůní a... seděl na mě obkročmo a držel mi ruce! ,,Pust mě." ,,Do mě postele se v oblečení neleze." Zopakoval jen a zazubil se a pak mi začal sundavat triko. Jestli si ale myslel že se nebudu bránit tak se přepočítal. Cukala jsem se co to šlo, ale jen sem mu to trochu stížila jelikož můj nos zaplňovala jeho vůně a mojí mysl touha po něm. Povzdechl si a naklonil se těsně ke mě. Začali mi rudnout tváře a špatně se mi dýchalo. Zjevně si toho všiml... políbil mě opětovala jsem mu jej. Jeho ruka sklouzla níž a začal mi vyhrnovat triko.
Líbali jsme se čím dál tím vášnivěji. Pustil moje ruce a navzájem sme se svlékali a hladili až jsme zůstali jen ve spodním prádle. Začal mě líbat na krku a pokračoval po klíční kosti stáhl mi podprsenku a pokračoval dál u pupíku se zastavil ač jsem se bránila ušel mi jeden vzdech lehce se pousmál a vrátil se k mým ústům.
Zahákla jsem si palce o jeho trenky stáhl mi kalhotky a já jemu trenky.
Začal mě prsty roztahovat a líbat uklouzlo mi pár vzdechů do jeho úst.
Pomalu do mě začal pronikat. Kousla jsem ho do krku. Snažil se aby nebyl moc rychlý a aby mě to nebolelo... pohnula jsem se směrem k němu a přirazila. Nečekal to a zasténal slastí. Přirážel nejdřív pomalu a pak rychleji poškrábala jsem mu záda což mu ještě dopomáhalo k větší slasti s posledním přírazem vyvrcholil a já hned po něm. Políbil a mě a potom jsme usnuli v objetí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 DeadPillow DeadPillow | Web | 14. listopadu 2013 v 19:22 | Reagovat

(*q*) Taji... :D Je to super! :3 Tvá povídka mě hodně baví, tak se těším na další díl! :3

2 Lee Lee | Web | 14. listopadu 2013 v 20:19 | Reagovat

Wow *zvedá se z pod stolu kam spadla úžasem * nádherná povídka bude další díl,že jo?

3 yemma yemma | E-mail | Web | 16. listopadu 2013 v 9:19 | Reagovat

[1]: Děkujů ^^

[2]: Děkuju :3 určitě bude :))

4 Yumi Natsume Yumi Natsume | Web | 17. listopadu 2013 v 9:49 | Reagovat

Brutální díl :D Těším se na další :)

5 yumiNekoShinge yumiNekoShinge | 17. listopadu 2013 v 12:30 | Reagovat

Kruté *_* honem další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama