Únor 2013

Hudba

17. února 2013 v 11:15 | yemma-chan |  Kecy

Ahooj lidi :D
Omlouvám se slíbila jsem Aurelii a tak, ale bylo mi tak blbě a bolela mě hlava, že jsem se zmohla na to ležet v posteli a maximálně kreslit, ale ani to moc ne :).
Takže proč píšu hlavně tenhle článek je
co posloucháte za hudbu a jaká je vaše nejoblíbenější písnička?
prosím napište to do komentářů ^-^

Happy valentine

14. února 2013 v 21:56 | yemma-chan |  Kecy


14.února 2013
Přeju krásnýho valentýna :D (trochu morbidní obrázek :D).
Já sem sice nikdy nic nedostala ani se mi nikdo nevyznal, ale i tak doufám, že ste si ho vy užili.
Ať už s imaginárním anime tak s někym pro vás děsně sexy ;DD.

Jedu na chatu

10. února 2013 v 11:44 | yemma-chan |  Kecy

Cítím se jako kdyby mě přejeli tankem, ucpali a spilovali mi nos bruskou a mlátili mi do hlavy kladivem. Jinak řečeno jsem nemocná :D a ještě k tomu odjíždíme na chatu. Doma zůstat nemůžu páč bych to bych neměla co jíst :D. Jedu tam jen na čtyry dny (a samozřejmě internet tam není...). Takžeee články přidávat nebudu, ale možná se pokusim napsat nejěký díl Aurélie a pak ho sem přepsat :).
Devamata :)

Jak se vám líbí nový vzhled?

8. února 2013 v 11:56


Ohájo, jak se vám líbí nový vzhled blogu? :)

Patnáct zim

6. února 2013 v 18:24 | yemma-chan |  Kecy

E|hm takže... asi ste si všimli nového upozornění v menu... :D
S patnáctou zimou mého života jsem se rozhodla, že vypustím i úchylnější část mé osobnosti... zatím je tu jenom jedna recenze na yaoi ale u toho jen tak neskončim... :D takže máte se na co těšit ;P

Jinak s toho obrázku nemůžu ;P :DDD

4.Aurelie

1. února 2013 v 20:16 | yemma |  Aurélie
Opět další krátký dílek ale snad se bude líbit :).
Pomalu jsem se probouzela...O-On spal vedle mě! ,,Co si myslíš!!! Takhle si vedle mě klidně lehnout!?" otevřel jedno oko ,,A co jako je to moje postel." ,,Mohl sis lehnou jinam!" otevřel obě oči a přitáhnul si mě k sobě...O-On má jenom trenky!...přitisknul si mě až těsně k sobě. Pomalu jsem rudla ,,Do mojí postele se oblečení nenosí." řekl a jedním pohybem mě hodil z postele do křesla. ,,To je mi jedno stejně už nechci spát!" prohlásila jsem, jen se zachumlal do peřiny. Uraženě jsem se vydala ke dveřím a vzala za kliku...bylo zamčeno. Sedla jsem si zpátky do křesla, co jsem si myslela? Očividně jsem pro ně byla důležitá, ale co moje rodiče? Schoulila jsem se do klubíčka. Mami? Tati? To už vás nikdy neuvidím? To už nikdy neuvidím ty co mě měli aspoň trochu rádi? Ucítila jsem ruku na zádech. Ryo stál vedle křesla ,,Nesahej na mě!" vyskočila jsem z křesla a začala cloumat s klikou ,,Já chci domů!!!" cítila jsem jak mi po tvářích tekly slzy. Sedla jsem si na zem a zírala do prázdna z očí mi tekly proudy slz. Přišel ke mně a obejmul mě ,,Nech mě!" odstrkavala jsem ho od sebe, ale byl silnější než já. Vzdala jsem to... ,,Uvidím je ještě někdy? Uvidím ještě někdy ty co mě měli aspoň trochu rádi?!" jen si mě přitisknul blíž na nahý hrudník (AAAAAA *-* autorka slintá :D). Strávili jsme tak asi pět minut potom vzal mojí tvář do rukou, setřel mi slzy a usmál se. Měl krásnej úsměv ,,Nemáš hlad?" zakručelo mi v břiše... jak dlouho sem nejedla?...


Clannad

1. února 2013 v 19:50 | yemma-chan |  recenze

epizod: 22

Je to takový romantický anime. Všechno to začne tim že se jeden kluk co má jenom tátu, kterej pije a skoro s nim nekoumunikuje, začne bavit s holkou co sedí sama na školním náměstí. Potom jí pomáhá znovu založit divadelní klub a začne se okolo toho motat víc holek který jim s tím pomáhají. Celý to dobrovází několik příběhu takže je to na 22 dílů. Jsou tam scény, u kterých jsem se opravdu dlouho smála :D.
Kdyby byl nějaký problém s odkazy tak mi napište odkaz je v menu :).